O nas

Podatkowy Zawrót Głowy to znacznie więcej niż kolejne, przeciętne biuro rachunkowe – to prawdziwa pasja i powołanie do cyferek.

Pasja i zaangażowanie

Podatkowy Zawrót Głowy to nie tylko biuro rachunkowe, które powstało z myślą o firmach zapewniając im kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową.

To przede wszystkim misja – zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem bo motywuje i inspiruje nas do dalszego rozwoju. A my zawsze staramy się szukać możliwości rozwoju tam gdzie inni dostrzegają trudności.

Obsługa i wsparcie od A do Z

Oferujemy wszechstronne wsparcie zarówno dla podmiotów działających w różnych formach prawnych oraz w wielu branżach gospodarki jak i dla osób prywatnych. Swoje usługi adresujemy do firm już działających na rynku, jak i tych które dopiero zaczynają swoją przygodę i potrzebują pomocy w jej założeniu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie a każdy problem z jakim się on do nas zwraca traktujemy jako wyzwanie.

Profesjonalizm w każdym calu

Zaufaj nam, gwarantujemy współpracę w miłej atmosferze, opartą na pełnym zrozumieniu charakteru prowadzonej działalności. Jesteśmy zdania, że rzetelna, sumienna i dobra jakościowo usługa obroni się sama. Sukces klienta jest także naszym sukcesem dlatego dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Biuro zapewnia bezpieczeństwo, jesteśmy w posiadaniu ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Kontakt z nami

Masz pytanie związane z naszą ofertą? Napisz lub zadzwoń, rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

biuro@ksiegowaotwock.com.pl

510-808-835

Ul. Stefana Żeromskiego 71H, 05-400 Otwock

Poniedzialek - Piatek 8:00 - 17:00